Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Gossip

U ribashkuan e u ndanë dhe shkak është tradhtia? Keisi i thotë të gjitha hapur

U ribashkuan e u ndanë dhe shkak është tradhtia? Keisi i

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Keisi, ish partnerja e reperit Stresi ka lënë të nënkuptohej se ata nuk janë më bashkë.

“Nëse tradhton dikë që është i gatshëm të bëjë gjithçka për ju, ju në të vërtetë keni tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, ka qenë kjo shprehja që ajo ka ndarë në InstaStory duke i lënë të gjithë të mendojnë se në fakt ndarja ka ardhur për shkak të tradhtisë.

Më pas Keisi ka realizuar një intervistë me ndjekësit e saj në Instagram dhe është pyetur nëse do vijë në Shqipëri, por ajo është përgjigjur në mënyrë të prerë që jo.

“Nuk kam çfarë bëj në Shqipëri”, shkruajti Keisi, e cila prej kohësh po jeton në Kanada.

Ndër të tjera ata nuk ndiqen as në Instagram.

Nuk e dimë ta themi me siguri nëse kjo është një ndarje përfundimtare mes tyre apo një krizë momentale mes çiftit të njohur.

U ribashkuan e u ndanë dhe shkak është tradhtia? Keisi iU ribashkuan e u ndanë dhe shkak është tradhtia? Keisi i

Më të lexuarat