Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U rikthye fuqishëm në skenë, Flori Mumajesi merr surprizën e bukur: Kur të mbushet shpirti plot!

Postuar: 18/11/2019 - 17:37

Këngëtari Flori Mumajesi së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re ‘Thjesht të du’ e cila është pritur shumë mirë nga fansat.

Flori numëron një numër të madh fansash, të cilët mezi presin të informohen me më të rejat nga ai dhe të dëgjojnë muzikën e tij. Herë-herë ato bëjnë dhe gjeste shumë të ëmbla për këngëtarit, të cilat ky i fundit nuk heziton t’i publikojë në rrjete sociale, siç ka bërë së fundmi.

Në profilin e tij të Facebookut, Flori ka ndarë dhuratën që i kanë bërë disa nga fansat. Ato kanë realizuar një poster në emër të tij, ku i kanë bërë dedikime nga më të ndryshmet duke bashkëngjitur dhe fotografi. Po ashtu i kanë dhuruar një bllok, ku me siguri i kanë shprehur gjithë dashurinë që ndjejnë për të si artist. ‘Kur të mbushet shpirti plot’, ka shkruar Flori krahas postimit, duke treguar se është ndjerë shumë i lumtur nga surpriza e fansave.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 17:40

Një lajm i trishtë vjen nga bota e muzikës, ku raportohet se reperi i famshëm Juice WRLD është ndarë nga jeta.

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu