BREAKING NEWS

Ja se si nobelisti Montagnier po hedh në erë Big Farmën dhe po zbardh veprimet kriminale me covid 19

Ja se si nobelisti Montagnier  po hedh në erë Big Farmën dhe  po
x

Gossip

U rikthye në emision, Andi i kthehet keq Ledjanës për Mevlanin: Na ka hedhur poshtë... (Debati)

U rikthye në emision, Andi i kthehet keq Ledjanës për Mevlanin:

Në puntatën e sotme të "Përputhen" u transmetua takimi i Mevlanit dhe Ledjanës, e cila u rikthye në program. Pas takimit, Andi kishte diçka për t'i thënë Ledjanës.

Ai tha se Mevlani i ka hedhur të gjithë poshtë për të dhe ajo së paku duhet t'i japë një përqafim, në shenjë respekti apo nëse vërtetë e pëlqen.


Pjesë nga biseda mes tyre:

Ledjana: Unë nuk e bëj se po e kërkon ti, e bëj kur ta ndjej vetë. Ti the çou përqafoje

Andi: Po jo se po ta kërkoj unë, po për sa kohë e pëlqen një person dhe për sa kohë ai është zënë me të gjithë këtu për ty, për sa kohë na ka hedhur poshtë si çunave si gocave vetëm për ty, kaq gjë e meriton në shenjë respekti, se çfarë je duke bërë ti

Ledjana: Ai marrëdhëniet i ka pasur të prishura...


Andi: Vajzë e ke dashur a ke ndonjë vepër për të treguar që të pëlqen, apo ke vetëm llafe?

Ledjana: I bëj kur të dua unë veprat, jo kur të duash ti

Andi: Kur të duash ti, mbaroji emisioni


Ledjana: Le të mbarojë emisioni

Andi: Po pse erdhe?

Ledjana: Ti për çfarë ke ardhur këtu? Se na çmende...për se erdhe?

Andi: Për t'u përputhur

Ledjana: U përputhe, pse rri akoma këtu?

Më të lexuarat