Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U shfaq në pozat seksi e veshur me fustan të zi, askush nuk e vuri re detajin e sikletshëm në foton e Rozana Radit

Postuar: 21/11/2019 - 13:56

Këngëtarja Rozana Radi është shfaqur në një set fotografik për të promovuar linjën e re të veshjeve që ajo shet në biznesin e saj.

Ajo ka postuar edhe disa foto në rrjetet e saj sociale, ku nuk ka kursyer edhe batutat për prapaskenat. Edhe pse nuk na vajtën sytë, Rozana tregoi vetë se edhe pse ishte lyer e veshur shumë bukur, foton ia prishnin thonjtë e pabërë.

Postimi i Rozana Radit

“Një fustan i bukur dhe një palë këpucë me taka kanë vërtet shumë fuqi. (Thonjtë na kanë rënë gjysma por nuk kemi komplekse),”-shkruan Rozana.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 13:48

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me Krenar Çoçajn i cili tashmë është edhe menaxher i saj.

Postuar: 11/12/2019 - 11:17

Djali i Ramiz Lladrovcit, kryetarit të Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës

Postuar: 11/12/2019 - 10:34

Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fu

Postuar: 11/12/2019 - 10:25

Sot është një ndër deputetet më të zëshme të Partisë Demokratike në Kuvendin e Kosovës, por pak e

Postuar: 11/12/2019 - 09:08

Aktori i njohur për fëmijë Philip McKeon ka ndërruar jetë ditën e djeshme në moshën 55-vjeçare.

Postuar: 11/12/2019 - 09:00

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë në edicionin e 21-të të ‘Këngës Magjike’ me këngën