BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Gossip

U shfaqën në krah të njëri-tjetrit duke bërë shumë bujë, publikohet VIDEO dhe reagimi i Bora Zemanit kur pyetet nga gazetari për një ribashkim me aktorin

U shfaqën në krah të njëri-tjetrit duke bërë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, më në fund ishin të pranishëm në një ngjarje të rëndësishme të modës.

Në sfilatën e Valdrin Sahitit, Donaldi dhe Bora hynë të ndarë. Parakalimi i tyre në tepihun e kuq mori vëmendje, sidomos ai i prezantueses së njohur.

Fillimisht, aktori Veshaj nuk nguroi që të flas para kamerës sonë dhe të thotë disa fjalë për punën e Valdrinit.

Por, Donaldi nuk i shpëtoi pyetjes së pashmangshme për Borën.

Ndryshe nga Donaldi, Bora i iki kamerës së T7, dhe pyetjes së gazetarit Liridon Spahiu.

Se si ka reaguar, e kuptoni duke klikuar në video.