BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat me foton e saj të fundit, tregon problemin që e transformoi: Isha drejt vdekjes!

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat

Këngëtarja Michelle Heaton, pak ditë më parë vendosi që të rrëfente për herë të parë varësinë e saj nga alkooli. Ajo tregoi historinë e saj të “errët” në “Dita Ndërkombëtare e të qenit Esëll”.

Këngëtarja e njohur postoi disa fotografi ku zbulonte se gjendja e saj kishte qenë aq serioze, sa i kishin mbetur vetëm pak ditë jetë.

42-vjeçarja kishte bashkuar dy foto të ndryshme, njëra e shkrepur 20 javë më parë dhe tjera ishte aktuale.

“Kjo fotografi nuk është për t’u shokuar, ishte realiteti im! 20 javë më parë, unë isha e shkatërruar, sistemi imunitar po dështonte. Tek e dyta jam sot, më e shëndetshme dhe më e lumtur. Në Ditën Ndërkombëtare të të qenit Esëll duhet të rrisim ndërgjegjësimin mbi varësinë”, shkruan në statusin e saj Michelle.

Këngëtarja vendosi që të bënte publike historinë e saj, në mënyrë që të inkurajonte brezat e rinj që t’i thonë jo alkoolit. Ajo jep një mesazh për ta, duke u thënë që të shijojnë jetën pa ndihmën e pijes.

Michelle Hetaton zbulon gjithashtu se ka marrë ndihmë profesionale që të dilte nga ajo që po i merrte jetën. Tashmë ajo ka mbi 100 ditë që nuk ka pirë alkool”.

“Hapi më i vështirë është të pranosh që ke një problem. Tre muaj më parë isha në derën e vdekjes, më kishin dhënë vetëm disa ditë jetë. Isha shumë ë sëmurë, kisha humbur aq shumë peshë. Lëkura ime ishte e tejdukshme, barku im ishte shumë i fryrë dhe shumë i fortë. Dhe doja të pija më shumë dhe më shumë. Më doli jashtë kontrollit dhe nuk po më lejonte të bëja më asgjë”, rrëfen Michelle.

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat

“U shkatërrova”/ Këngëtarja e njohur trondit fansat

Më të lexuarat