BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

U shkëput nga ekrani televiziv, aktorja e njohur shqiptare rrëfen për herë të parë arsyen që e detyroi të merrte këtë vendim të vështirë

U shkëput nga ekrani televiziv, aktorja e njohur shqiptare rrëfen

Aktorja Esmeralda Metkaj e njohur si Cubi është rikthyer në ekranin televiziv pas një shkëputjeje gati 1-vjeçare.

E ftuar sotg në emisionin ‘ABC e mëngjesit’ ajo rrëfeu dhe arsyen që e largoi nga skena.

Cubi tregoi se i është dashur të qëndrojë larg Shqipërisë për arsye shëndetësore, megjithëse preferoi të mos ndante më shumë detaje. “Ishte një moment që duhet të merrja një vendim si për jetën personale, sociale dhe shëndetësore. Erdhën papritur gjërat, u ndodha në një situatë që më duhej të tërhiqesha.

Ishte një pauzë momentale për arsye shëndetësore dhe emocionalisht ndikoi keq kjo tërheqje. Gjërat kaluan dhe ja ku jam, shëndeti im është fantastik. Ishte një problem që kishte pasojat e veta dhe më duhej të shkëputesha nga çdo gjë, çdo stres dhe lodhje fizike.”, rrëfeu ajo.

Më të lexuarat