BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Gossip

U shpall fituese e “Këngës Magjike, Flori Mumajesi emocionon me fjalët për Eneda Tarifën: Jam i vogël para teje, por ta them me bindje se ti je...!

U shpall fituese e “Këngës Magjike, Flori Mumajesi emocionon me

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngën  “Ma zgjat dorën”. Kantautori Flori Mumajesi ka reaguar menjëherë me anë të një statusi emocionues.

“Jo sepse fitove! Vitin tjetër dikush tjetër do jetë fitues dhe çfarë? Të njoh prej 20 vitesh dhe kur mua askush nuk më konsideronte, ishe aty dhe ma ke zgjatur dorën! Jam i vogël para teje, por ta them me bindje ti je aset. Urime zemër”, kanë qenë këto fjalët e Florit për këtë fitore.

Postimi i këngëtarit.

“Kënga Magjike” mbrëmë u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngën “Ma zgjat dorën”. Tarifa pas votave të këngëtarëve, jurisë dhe publikut mundi që të rrëmbejë çmimin e parë. Çmimin e dytë e mori Fifi, ndërsa të tretin u rendit këngëtarja Anxhela Peristeri.

 

Më të lexuarat