BREAKING NEWS

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në Suedi dhe Finlandë, ne do të përgjigjemi

Putini i tregon “vijat e kuqe: NATO: Nëse dërgon trupa në
x
BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x

Gossip

U shpreh e zhgënjyer nga Top Channel, Monika Lubonja “humb shpresat” për t'u futur në televizion, zbulohet lëvizja më e fundit e aktores

U shpreh e zhgënjyer nga Top Channel, Monika Lubonja “humb

Mund të themi pa ndrojtje se Monika Lubonja ishte ndër të vetmit ishbanorë të “Big Brother” që doli ‘duarbosh’ nga ky reality. Ndonëse bashkudhëtarët e saj morën projekte apo dhurata të majme, aktorja mbeti pa asnjë ftesë. Pakënaqësinë e saj, Monika, e shprehu që në netët ‘prime’ të spektaklit ku iu dhuruan vetëm fustane.

Pas përfundimit të “Big Brother”, aktorja ka qenë e ftuar në disa emisione, ku shpeshherë ka lënë të kuptojë se është e gatshme për projekte dhe ftesa, por deri më tani asgjë nuk ka ndryshuar për të. E duket se me largimin e famës së këtij formati, ajo është “dorëzuar”, duke u rikthyer te profesioni i saj. Aktualisht, Monika është e angazhuar në shfaqjet e reja që po përgatiten.

Paparaci ynë ka mundur ta fotografojë këtë javë, ku shfaqet së bashku me koleget, Olta Daku dhe Jonida Vokshi. Tri gratë kanë qenë duke konsumuar një bisedë miqësore mes tyre dhe sigurisht që angazhimet e tyre kanë qenë në qendër të vëmendjes.

U shpreh e zhgënjyer nga Top Channel, Monika Lubonja “humb