BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

U shtuan dyshimet për krizë në çift, reagon për herë Armina Mevlani dhe tregon ç'ndodhi me Shkëlzenin në festën e ditëlindjes

U shtuan dyshimet për krizë në çift, reagon për

Armina Mevlani festoi ditëlindjen dy ditë më parë. Ajo mbajti një festë të paharrueshme "nënujore", ku u shfaq e veshur me një fustan bojëqielli me xixa dhe dukej si një sirenë teksa pozonte në një guackë gjigante.

Në këtë ditë speciale fashion blogerja mori urime të shumta, por mungoi një urim nga partneri i saj, Shkëlzeni dhe gjithashtu u vu re mungesa e tij në festën e ditëlindjes. Kjo bëri që mediat të shkruajnë se mes tyre ka krizë në çift.

Pas këtyre lajmeve, Armina ka reaguar me një postim ku tregon buqetat gjigante me lule që ka marrë për ditëlindje dhe zbulon se një prej tyre është e Shkëlzenit.

"Jam mirënjohëse për miqtë, familjen, dashurinë time që më dhuruan këto lule e që më bënë të ndihem e bekuar", shkruan Armina.

U shtuan dyshimet për krizë në çift, reagon për

Më të lexuarat