BREAKING NEWS

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim, përfaqësuesit e Këshillit Politik bëjnë një tjetër lëvizje

Vijojnë përpjekjet! Pasi marrin udhëzimet nga Yuri Kim,
x

Gossip

“U sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime”/ Shpërtheu në sharje ndaj policëve, aktori i njohur shqiptar pendohet dhe iu kërkon falje publikisht: Ju nuk më latë që t’i jepja lamtumirën!

“U sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime”/

Aktori i njohur Ervin Bejleri së fundmi ishte në vëmendje të mediave për shkak se gjatë protestës shpërtheu në të shara në drejtim të efektivëve të policisë.

Pas këtij veprimi në një status në Instagram, aktori i kërkon ndjesë efektivëve duke u shprehur se edhe ai i ka falur ata. "U sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime", shkruan Ervini.

“U sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime”/

Statusi i plotë i aktorit: "Për ju moshatarët e mi të veshur me uniformë: Jeni te stërvitur, jeni të mësuar që ndaj çdo provokimi të jeni gjakftohtë. Por unë fatkeqësisht jo. Sepse sot u sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime. Ju ishit në detyrë, por edhe unë isha në shtëpi. E ju nuk më latë ti jepja të paktën lamtumirën që meritonte. E megjithatë ju FAL . Siç edhe ju kërkoj NDJESË për çdo fyerje ndaj jush. Por nuk ishte për ju po për ata që luajnë me ne. Me ju dhe me mua. Shpresoj sinqerisht që ata që janë fyer të më kuptojnë".

“U sulmua në mënyrë barbare shtëpia ime”/

Më të lexuarat