BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Gossip

Nuk është më sekret/ U tha se ajo e di kush do jetë fituesi i ‘Big Brother VIP’, Dalina Buzi zbulon EMRIN dhe ka dy fjalë për produksionin

Nuk është më sekret/ U tha se ajo e di kush do jetë fituesi

Pak ditë më parë ish-fituesi i ‘Big Brother’, Anaidi, tha se fituesin e ‘Big Brother VIP e di Dalina Buzi. Producentja e njohur në një intervistë që ka dhënë së fundi ka zbuluar se sipas saj fituesja e këtij reality show është Arjola.

“Se mua më ka dalë dhe nami që e di fituesin. Unë kam qem producente, jam producente. Produksioni, çfarëdo që të thuhen, nuk mund ta vendos dot produksioni fituesin sepse kjo është shkatërruese.  Sado që ti ta marrësh në dhomën e rrëfimit këtë person sado ti thuash se duhet të bësh këtë të bësh atë, ai nuk mundet sepse përplaset me shumë karaktere të tjerë. Do ishte gafa më e madhe në botë në qoftë se ti e parashikon fituesin. Ti e ndjen se kush është, por që padyshim që ti ndjen dhe popullin, sepse produksioni ndjen edhe popullin përmes votave, sepse produksioni do ta shtyjë programin drejt shikueshmërisë.. Por nuk e besoj se abuzon me fituesin sepse nuk e di se çfarë ndodh. Nuk e di ti se çfarë mund të ndodhë, njëri mund të iki fare, tjetrit mund ti bjerë të fikët apo ku e dimë ne”

-Një mendim i yti më duhet.

“Unë mendoj se ai që i ka dhënë në shumë ‘Big Brother VIP’ është Donaldi, por është për vend të dytë ose të tretë. Mendoj se treshja kryesore është  Iliri, Arjola dhe Donaldi. Kam parë shumë gra rrotull që thonë aman ta marrë Arjola se ka nevojë. Nuk më vjen mirë që të kalosh në këtë pozicion nevojtareje, por edhe në Kosovë e pashë që e donin shumë. Unë shoh Arjolën në fund fare. Është një garë shumë e fortë. “, u shpreh Dalina Buzi.

Më të lexuarat