BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

U tha se do ta shikonim në një ekran të ri televiziv pas largimit nga ‘Top Channel’, zbardhet si qëndron e vërteta me Xhemi Shehun

U tha se do ta shikonim në një ekran të ri televiziv pas largimit

Moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi në muajin gusht zërat që qarkullonin prej kohësh se ajo s’do të ishte më pjesë e spektaklit të humorit “Portokalli”.

Drejtimi i këtij të fundit iu besua Eneda Tarifës, ndërsa Xhemi i mbajti kuriozë ndjekësit e saj për planet e së ardhmes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shuuume suksese skuadres Portokalli sonte ,do te me mungoje shume puna me ju e sidomos me ty @salsanorrapi ???? #portokalli

A post shared by ???????????????????? ???????????????????? (@xhemishehu_) on

Mirëpo, pak ditë më parë një video e Eni Shehut ku prezantohej emisioni i tij i ri “Nuk është karantinë” që do të transmetohet në “Abc News” na ngatërroi të gjithëve.

Kjo pasi gjatë videos u vu re prezenca e Xhemi dhe nga kjo menduam se do jetë pjesë e emisionit, por e vërteta qenka ndryshe.

Në fakt Xhemi do jetë thjeshtë e ftuar në këtë emision dhe siç duket, sikundër tha dhe vetë disa ditë më parë, do qëndrojë pushim për pak kohë.

Megjithatë, mikesha e saj Arbana Osmani ka plane të tjera për moderatoren. Kjo pasi Arbana u ka premtuar fansave të Xhemit se do të sigurohet që të mos i marri malli për të dhe me siguri i referohet daljes së mikeshës së saj në ekranin e një televizioni.

U tha se do ta shikonim në një ekran të ri televiziv pas largimit

Më të lexuarat