BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

Prapaskenat/ U tha se e eliminuan vajzat, ish-konkurrenti i “Për’puthen” publikon bisedën që zbulon të vërtetën dhe nxjerr blof produksionin e Top Channel (FOTO)

Prapaskenat/ U tha se e eliminuan vajzat, ish-konkurrenti i

Aleksandri (Aleks) është një ndër ish-konkurrentët e “Për’puthen”, i cili u përjashtua të shtunën së bashku me Bajo Qamon, Hysen Ramajn, Dorian Kukën dhe Artan Shabën. Të gjitha vajzat dhanë dy emra djemsh me të cilët nuk donin të dilnin në takim dhe si rezultat të pestë djemtë e ndërprenë rrugëtimin e tyre në spëktaklin e dashurisë.

Mirëpo, Aleks ka reaguar me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku sqaron se nuk ishin vajzat ato që e përjashtuan, por ishte vetë ai që ia kërkoi largimin produksionit të “Për’puthen”.

Ai publikoi mbrëmë një bisedë të bërë në WhatsApp me një nga pjestëratët e stafit të programit, krahas së cilës shkroi: “U tha se më eliminuan gocat, por shikoni ditën dhe bëni vetë lidhjen me ditën e programit”.

Në foto rezulton se biseda është bërë në ditën e enjte dhe “Për’puthen Prime” xhirohet të premten dhe transmetohet të shtunën.

Gjatë qëndrimit të tij, Aleks arriti të realizonte një takim me Ritvanën. Ndërkohë, u mundua të fitonte një takim nga Iriada, duke i bërë dhuratë, por ajo nuk e ftoi.

Prapaskenat/ U tha se e eliminuan vajzat, ish-konkurrenti i