BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

U tha se është në lidhje me vajzën e ministrit të PS-së, Romeo Veshaj “thyen” heshtjen dhe nxjerr foton

U tha se është në lidhje me vajzën e ministrit të

Aktori Romeo Veshaj dhe vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksa Peleshi janë kryefjala e mediave rozë për lidhjen e tyre të dashuris. Aktori duke se veç postimeve në rrjete sociale nga Kroça ka vendosur të publikoj dhe një foto të tij në Instastory ku shikohet dhe një vajzë e cila është e mbuluar me perden dhe i duket vetëm këmba. Nuk dihet nëse vajza në foto është Aleksa Peleshi.

Ndërsa më parë është kujdesur Aleksa të shtoj dyshimet tek ndjekësit për një romance me Romeon me postimet nga Vlora dhe në makinë krah aktorit.

Si duket çifti po fillojn të shuajn dyshimet e ndjekësve duke ndarë më shumë moment në rrjete sociale dhe pse jot ë plota.

U tha se është në lidhje me vajzën e ministrit të

Më të lexuarat