BREAKING NEWS

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë përfundimisht shtëpinë e Big Brother VIP

Publiku votoi, gara ashpërsohet, ky është banori që lë
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën

Ambasadorja Yuri Kim takon Lulzim Bashën
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat tronditëse: Si më “shiti” mua dhe Edi Palokën tek ambasada! Lulzim Basha do të arrestohet nëse shkon në këtë vend...

Flamur Noka nxjerr për herë të parë prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6 kandidatët e mundshëm për 6 marsin

Mblidhet kryesia e PS-së, zbardhen emrat: Ja kush janë 6
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ MSH: Mbi 1000 të infektuar dhe 5 humbje
x
BREAKING NEWS

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe dëbore gjatë natës (Zonat e prekura)

Moti i keq ‘zbarkon’ në Shqipëri, reshje shiu dhe
x

Gossip

U zëvëndësua nga Sonila Meço në ‘Big Brother Vip’/ Balina shpërthen keq dhe kritikon ashpër produksionin dhe opinionistët e 'BBV', shpreh hapur pakënaqësitë e saj

U zëvëndësua nga Sonila Meço në ‘Big Brother

Moderatorja, Arbana Osmani, deklaroi se opinionistja Balina Bodinaku do mungojë për pak ditë për shkak të gjendjes shëndetësore pasi ajo është infektuar me covid-19.

Mungesa e saj u vu re edhe mbrëmjen që kaloi, ku ajo mungoi në një nga netët më të tensionuara ku Beatrix dhe Donaldi folën për herë të parë për lidhjen e tyre.

Por menjëherë pas mbrëmjes, Balina u shfaq në një VIDEO LIVE në Instagram me ish-banoren, Sheila. Balina u shpreh se nuk i pëlqeu aspak nata e djeshme dhe se produksioni dhe opinionistët e trajtuan si një gjyq moralist sipas saj.

Ajo gjykoi drejtpërdrejtë Arbrin dhe Sonilën duke u shprehur se i kanë kërkuar llogari Donaldit dhe Beatrixit si në komunizëm dhe se kjo nuk u duk aspak e drejtë.

Balina zbuloi gjithashtu se do të kthehej në program ditën e martë dhe se gjendja e saj shëndetësorë është përmirësuar.