BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

U zhvesh me bikini para zyrës së Ramës, gazetarja e ‘Tv Klan’ tregon çfarë i tha mami dhe si reaguan kolegët e saj: Të lutem mos u përfshi me politikën (VIDEO)

U zhvesh me bikini para zyrës së Ramës, gazetarja e ‘Tv

Gazetarja e emisionit “Aldo Morning show”, pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, teksa u shfaq në raportim live e veshur me rroba banjo dhe lëvizte në rrugët e Tiranës para kryeministrisë.

Ajo doli dy ditë rresht e zhveshur vetëm me një palë bikini duke raportuar live në emisionin televiziv. Madje ajo tha se nuk ndikohet aspak nga njerëzit, për të dalë  me rroba banjo duke thyer çdo tabu.

Ndërkohë sëfundmi Griselda ka zbuluar reagimin e familjarëve dhe të nënës së saj, pasi doli në e zhveshur para godinës së kryeministrisë.

Në një intervistë të “Why Not”, Griselda u shpreh:  Nga familjarët nuk kisha asnjë telefonatë që të thoshin sa bukur, ose pse, asnjë lloj komenti. Pasi kishin kaluar 24 orë, unë telefonoj mamin për diçka dhe më thotë ‘më pëlqeve shumë zemra ime, i pashë të gjitha portalet që kishin shkruajtur, vetëm të lutem mos u përfshi me politikën’”, u shpreh ajo.

Por moderatorja e emisionit, Roza Lati ka shpjeguar se nëna e Griseldës është Presidentja e Shoqatës së Jetimëve, Liliana Katirait, duke shtuar se ajo ka ndihmuar shumë fëmijë jetimë. Prandaj ajo thotë se i vjen keq që Griselda është përballur me këtë shuplakë injorance nga shqiptarët.

Ndërsa teksa është pyetur për reagimin e kolegëve, ka thënë se ka marrë komente nga më të ndryshmet, por me sportivitet dhe me shumë humor.

Më të lexuarat