BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

“Shaka s*ksuale?!”/ Çifti i ‘Big Brother VIP’ befason banorët e tjerë, Beniada puth dhe lëpin Ilirin: Ua kemi dalë para telekamerave! (VIDEO)

“Shaka s*ksuale?!”/ Çifti i ‘Big Brother VIP’

Banorët e ‘Big Brother VIP’ kanë si provë javore mbajtjen veshur të një bluze të përbashkët. Banorët janë ndarë në çifte dhe një prej tyre është Beniada dhe Iliri.

Teksa ndodheshin në oborr së bashku me dy çifte të tjera, Sabiani me Fifin dhe Arditi me Granitin, Beniada në një moment flet italisht. Iliri i është kthyer: “Na çmende me këtë italishten m’u në vrimë të veshit”.

Ndërkohë modelja bukuroshe e ka puthur në faqe dhe më pas e ka lëpirë. Ky gjest është pasuar me shumë të qeshura nga dyshja dhe nga banorët e tjerë të shtëpisë.

“Shaka s*ksuale?!”/ Çifti i ‘Big Brother VIP’

“Ua shaka seksuale”, thotë Arditi me shaka, ndoshta edhe duke iu referuar deklaratave të forta që bënë Semi dhe Donaldi pak ditë më parë kundrejt balerinit të njohur.

“Ua kemi dalë edhe para telekamerave”, thotë Beniada teksa fsheh fytyrën dhe Iliri duke qeshur para kamerës thotë me zë të ulët: “Motër”.

“Ç’po ndodh mes Beniadës dhe Ilirit?”, ka pyetur Fifi, ku Iliri ia kthen me humor: “Histori false”.

Më pas ata u munduan që kësaj situate t’i thurnin edhe disa vargje për këngë.