BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

“Ulu aty se na shurdhove!”/ Luizi debaton me Kristin: Mos bëj çfarë bëj unë, bëj çfarë them unë! (VIDEO)

“Ulu aty se na shurdhove!”/ Luizi debaton me Kristin: Mos bëj

Të ndarë në çifte, mbrëmjen e djeshme banorët luajtën “Playstation”, lojë e cila ndryshoi tërësisht atmosferën në shtëpi.

Pasi përfunduan lojën, të gjithë banorët dolën në oborr, ku si çdo natë tjetër, nuk kishin si të mungonin debatet.

Ishte Luizi dhe Kristi ata të cilët patën një “përplasje” me njëri-tjetrin dhe i gjithë debati nisi më kot. Teksa të dy po ngacmoheshin me fjalë, Luizi përdori një fjalë të ulët që nuk i pëlqeu fare Kristit.


Ky i fundit e cilësoi Luizin burracak, pasi sipas tij, ofendimin e tha nëpër dhëmbë dhe kishte frikë ta përsëriste.

Teksa Kristi fliste, Luizi thuajse e injoroi gjithë kohën, madje i tha atij të mos kopjoje veprimet e tij, por të bëjë siç thotë ai.

Luizi: Po ik o Kristi ik! Të kam thënë, mos bëj çfarë bëj unë, por bëj si them unë.

Kristi: Unë nuk bëj as çfarë thua ti dhe as çfarë bën ti. Unë po të nxjerr ty, ashtu si je. Kokrrën e banalit që je.

Luizi: Po ulu o Krist, ulu.