BREAKING NEWS

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat në administratë, ja kush përfiton! Zbulohen dhe sa do të jenë pagesat e kompensimit për efektivët e policisë që shërbejnë larg vendbanimit

Nesër në gazetën "SOT" do të lexoni: Rriten pagat
x
BREAKING NEWS

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë kokën dhe të heshtë, do të turpërohet kur...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, reagon Bardhi: Berisha duhet të ulë
x
BREAKING NEWS

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e dyta...”, Sali Berisha njofton lëvizjen e radhës për padinë ndaj Blinken-it

“Ka një problem, aty kushtojnë shumë proceset dhe e
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me selinë e PD-së nëse gjykata i jep vulën Alibeajt

Sali Berisha zbulon prapaskenat: Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me përgjigjen

A po e dëmton opozitën shpallja e tij non-grata? Berisha habit me
x
BREAKING NEWS

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në protestë!”, Arian Çani bën reagimin epik ndaj deklaratës së Luçiano Boçit: Uaaaa, o Ylli e di ç’do të thotë...

“Do të ketë mbi 30 mijë vetë në
x
BREAKING NEWS

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar

Habit me deklaratën e tij Sali Berisha: Unë jam kosovar
x
BREAKING NEWS

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani paralajmëron surprizën e Ilir Metës më 25 korrik: Edhe ata që janë me pushime do të hapin ekranin

“Berisha e di këtë gjë “, Arian Çani
x

Gossip

"Unë bashkëshortin tim nuk e shikoj më në shtëpi"/ I sjell letrat e divorcit LIVE në emision, vendimi i moderatores së njohur shqiptare lë pafjalë partnerin. Ja zgjedhja e këngëtarit (VIDEO)

"Unë bashkëshortin tim nuk e shikoj më në

Çifti Elgit Doda dhe Klea Huta të pranishëm mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, duket se kanë zgjidhur një çështje me rëndësi, të paktën për aktorët.

Ajo erdhi në emision duke i kërkuar llogari vëllezërve Veshaj që i marrin ‘peng’ burrin, të cilin ajo rrallëherë e sheh në shtëpi. Huta e vuri para zgjedhes bashkëshortin e saj, të cilit i tha të zgjidhte mes asaj dhe vëllezërve Veshaj. Elgit Dota zgjodhi të grise letrën e “divorcit”, duke mos u ndarë nga asnjëri nga ata.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Më lër të flas (@melerteflas.tch)

Klea Huta: E vërteta është që bashkëshortin tim nuk e shoh më në shpi jo vetëm për shkak të koncerteve por per shkak të këtyre të dyve, ia kam thënë shumë shpesh që do të firmosësh diçka, dhe sot i kam sjellë letrën e divorcit.

Elgit Doda: Hajde bjemi.

Klea Huta: I kam thënë që nëse e nënshkruan letrën do të ndahesh me mua dhe do të rrish me ata të dy, nëse nuk e nënshruash do të rrish me mua.

Elgit Doda: E grisim letrën.

"Unë bashkëshortin tim nuk e shikoj më në