BREAKING NEWS

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit

Gjykata Kushtetuese merr vendimin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit
x
BREAKING NEWS

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e rëndësishëm dhe tregon çfarë pritet: Kemi frikë nga…

A do ketë heqje totale të masave? Brataj jep informacionin e
x
BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x

Gossip

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më lë..."/ Anita rrëfen të pathënat nga marrëdhënia me Ramush Haradinajn, tregon kush e dha puthjen e parë dhe sa fëmijë dëshiron të ketë: Nuk na la Haga!

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

Gjatë një interviste, moderatorja e njohur Anita Haradinaj ka rrëfyer detaje nga marrëdhënia e saj me ish-kryeministrin kosovar, Ramush Haradinaj.

Ajo u shpreh se ishte Haradinaj i cili mori hapi për të dhënë puthen e saj, por me “ndihmën e saj”.

 “Unë e kam ndihmuar, dhe ai e ka bërë. I hapa rrugën,”– tha Anita Haradinaj, e ftuar në “ATV”.

Moderatorja kosovare u shpreh se do dëshironte shumë të zgjeronte familjen e saj, pasi ka qejf të ketë 6 fëmijë, por “Haga nuk i ka lënë shumë kohë”.

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

Megjithatë shtoi se është e lumtur pasi ka 3 fëmijë të mbarë e të shëndetshëm.

 “Me dëshirë do kisha bërë 6 fëmijë, por nuk na ka lënë Haga kaq shumë kohë dhe kam ngecur me tre, janë shumë të mirë, të mbarë e tre shëndetshëm. Me qejf 6 por tani shkova 40-vjeçe, nuk e di a kam kohë,”– u shpreh Anita Haradinaj.

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

Por kush është më shumë romantik, ajo apo ish-kryeministri kosovar?

“Unë do të doja të bëja surpriza por nuk më lë radhë Ramushi, sepse është më romantik. I vjen natyrshëm, është më romantik nga natyra,”- tregoi moderatorja.

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

"Unë do të doja të bëja surpriza, por nuk më

Më të lexuarat