Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Unë jam... ta jap me firmë e me vulë”, Albi Nako dhe Alba Hoxha për herë të parë në një intervistë bashkë sqarojnë përfundimisht marrëdhënien midis tyre

Postuar: 10/10/2019 - 18:48

Alba Hoxha dhe Albi Nako, të ftuar tek Rudina e sqaruar njëherë e mirë në intervistën e parë bashkë marrëdhënien mse tyre.

“Jemi kolegë shumë të mirë”, kjo ishte fjalia me të cilën si Albi ashtu edhe Alba cilësuan marrëdhënien e tyre të shumëpërfolur si lidhje dashurie.
 
Alba sqaroi edhe fshirjen e disa kohëve më parë nga Instagrami. “Nuk e mbaj mend mirë tamam, se ka kaluar kohë, por ishte për arsye profesionale”, duke shtuar se më pas Albi si më i rritur dhe i maturuar i ribëri ftesën e pajtimit.
 
Më pas Rudina i pyeti për statusin e tyre dhe të dy deklaruan se momentalisht janë vetëm.
 
“Unë jam në kërkim, por jam beqar dhe ta jap me firmë dhe me vulë”, tha Albi që theksoi se më mirë është të jesh vetëm se sa të ndihesh single kur je në një lidhje.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët

Postuar: 22/10/2019 - 12:59

Hera e fundit kur këngëtarja Eneda Tarifa performoi në festivalin e “Këngës Magjike”,

Postuar: 22/10/2019 - 10:43

Ditën e diel ajo njoftoi se ishte bërë nënë për herë të parë.

Postuar: 22/10/2019 - 10:21

Arbana Osmani është  një moderatore shumë e komentuar, sidomos kohët e fundit për lidhjen me

Postuar: 22/10/2019 - 09:04

Prej disa ditësh po përflitet Mateus Frroku është në një lidhje me një vajzë që punon në TV Klan.