BREAKING NEWS

Gazetari ia plas në sy presidentit Meta live në emision: Keni shkelur Kushtetutën

Gazetari ia plas në sy presidentit Meta live në emision: Keni shkelur
x

Gossip

“Unë jam... ta jap me firmë e me vulë”, Albi Nako dhe Alba Hoxha për herë të parë në një intervistë bashkë sqarojnë përfundimisht marrëdhënien midis tyre

“Unë jam...  ta jap me firmë e me vulë”, Albi Nako

Alba Hoxha dhe Albi Nako, të ftuar tek Rudina e sqaruar njëherë e mirë në intervistën e parë bashkë marrëdhënien mse tyre.

“Jemi kolegë shumë të mirë”, kjo ishte fjalia me të cilën si Albi ashtu edhe Alba cilësuan marrëdhënien e tyre të shumëpërfolur si lidhje dashurie.
 
Alba sqaroi edhe fshirjen e disa kohëve më parë nga Instagrami. “Nuk e mbaj mend mirë tamam, se ka kaluar kohë, por ishte për arsye profesionale”, duke shtuar se më pas Albi si më i rritur dhe i maturuar i ribëri ftesën e pajtimit.
 
Më pas Rudina i pyeti për statusin e tyre dhe të dy deklaruan se momentalisht janë vetëm.
 
“Unë jam në kërkim, por jam beqar dhe ta jap me firmë dhe me vulë”, tha Albi që theksoi se më mirë është të jesh vetëm se sa të ndihesh single kur je në një lidhje.