BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahon, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisniku i bën dedikimin surprizues Fjolla Morinës, shihni reagimin e këngëtares (FOTO)

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisniku i bën dedikimin

Konfirmimi i lidhjes së dashurisë së këngëtares Fjolla Morina me biznesmenin Fisnik Syla u shoqërua me komente të shumta.

Fjolla gjatë kësaj kohe është shfaqur shpesh në rrjetet sociale krah Fisnikut, ku nuk kanë munguar as deklaratat e dashurisë. Mirëpo këtë herë ka qenë radha e biznesmenit për ta surprizuar.

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisniku i bën dedikimin

Ai ka postuar një foto gjatë një darke duke i kushtuar fjalë dashurie këngëtares.

"Personi i pare qe me vjen ne mengjes kur te zgjohem, eshte arsyja ime e lumturise.. Une jetoj me gjysem zemre... sepse gjysmen tjeter e ke TI! Je personi me zemerbardhe qe kam njohur ne jeten time!", shkruan Fisniku.

E emocionuar, Fjolla e ka ripostuar foton në Instastory, me një këngë turke që thotë: "Të dua shumë".

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisniku i bën dedikimin

Pak kohë më parë në portale u shkruajt se këngëtarja ka ndërhyrë në martesën e të dashurit me ish-bashkëshorten, por me anë të një postimi në Instagram, Syla ka mohuar të gjithë spekulimet.

“Ish-martesa ime mori fund kohë më parë, para se Fjolla të bënte pjesë në jetën time. Fatkeqësisht lajmet janë vetëm fjalë të kota Ata bile nxorën edhe dy fëmijët e mi në foto, nëpër faqe të ndryshme. Do të vije koha kur këta gazetarë jo-profesionistë do të ndiqen penalisht për këto vepra të padrejta", shkruante biznesmeni në postimin e tij.

“Unë jetoj me gjysmë zemre”, Fisniku i bën dedikimin

Më të lexuarat