Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Unë më mirë të mos...”/ U përfol se është drejt divorcit, Rudina Dembacaj e thotë hapur

Postuar: 10/10/2019 - 07:58

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj prej kohësh përflitet se është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe një vajzë.

Teksa ishin duke folur se me kë bëjnë krushqi lezhjanët, Rudina është pyetur nga Jonida tek emisioni “Soirée” se nga është bashkëshorti i saj. Aktorja duke qeshur ka thënë “unë më mirë mos flas për këtë, unë jam artiste dhe i dua të gjithë”, duke shtuar akoma më shumë dyshimet për ndarjen që po përflitet prej kohësh.

Ndër të tjera ajo ka thënë se “sa të jetë më i mirë e dua sa s’është më se dua”, duke ju referuar partnerit në përgjithësi, e cila ngre më tej pikëpyetjet në lidhje me këtë situatë dhe nëse kjo fjali ka qenë me nënkuptim për Aleksin.

Gjithsesi këto ngelin në kuadrin e thashethemeve pasi asgjë nuk është konfirmuar apo mohuar nga çifti.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/10/2019 - 22:11

Majlinda Bregu njihet si një ndër figurat e njohura të politikës që kujdeset vazhdimisht për imazhin e saj!

Postuar: 13/10/2019 - 21:52

Këngëtarja Manjola Nallbani edhe pse plot 52 vjeçe, ajo është mjaft në formë dhe ka treguar gjith

Postuar: 13/10/2019 - 20:53

Në fund njëri prej tyre eliminohet.

Postuar: 13/10/2019 - 19:54

Vdes në moshën 81-vjeçare aktori i njohur britanik, Stephen Moore.

Postuar: 13/10/2019 - 19:21

Aktorja Rita Lati dhe Artur Gorishti janë puthur, në një skenë filmi.

Postuar: 13/10/2019 - 15:19

Stilisti i njohur Valdrin Sahiti mbrëmjen e djeshme ka festuar ditëlindjen.

Postuar: 13/10/2019 - 13:50

Këngëtarja Xhesika Ndoja, ka publikuar një foto në Instagram ku njofton koncertin e radhës në Zyr