BREAKING NEWS

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela paralajmëron lëvizjen që do të luftojë korrupsionin politik në nivele të larta: Do jetë fundi i...

“Do të nisë së shpejti”, Spartak Ngjela
x

Gossip

“Unë nuk mund të quaj dhelpër dinake nënën e vajzës sime”, Mozzik flet për herë të parë hapur për divorcin dhe marrëdhënien me Loredanën pas ndarjes

“Unë nuk mund të quaj dhelpër dinake nënën e

Mbrëmjen e sotme reperi Mozzik ka qenë i ftuat në emisionin “Prive”.Reperi ka folur për herë të parë për një media shqiptare për marrëdhënien me Loredanën dhe i sqaroi të gjitha.Mozzik pranoi se është ndarë nga Loredana dhe martesa e tyre po shkon drejt divorcit.Megjithatë, ai shtoi se ata ruajnë një marrëdhënie të mirë dhe bashkë flasin të paktën një herë në ditë.

Ata i bashkon vajza e tyre Hanna dhe gjithmonë do të kenë një arsye për të komunikuar.

I pyetur nëse “Dhelpër dinake”, është dedikim për Loredanën, Mozzik dha përgjigjen më të bukur.

Ai tregoi se nuk mund të quajë nënën e vajzës së tij, dhelpër dinake.

“Kjo këngë nuk është dedikim për të. Unë nuk mund të quaj dhelpër dinake nënën e vajzës sime. Vajza ime është gjatë gjithë kohës me të”, shprehet Mozzik dhe më pas tregoi se ka në dorë një këngë me tekst dashurie.