Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Unë nuk tradhtoj”, Rovena Dilo flet për ndarjen e bujshme nga balerini i njohur

Postuar: 15/11/2019 - 12:33

Pak muaj më parë mediat zbuluan se këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rovena Dilo i ka dhënë fund lidhjes me balerinin Eltion Merja. Çifti ishin bashkë prej 4 vitesh dhe prej 1 viti bashkëjetonin.

Rovena ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Këndo Këngën Time" në Vizion Plus, ku tregoi se ajo nuk tradhton në jetë. Këngëtarja e lidhi këtë veti të saj edhe me muzikën dhe faktin që i qëndron besnike njerëzve me të cilët bashkëpunon.

"Unë jam shumë besnike në jetë dhe në përgjithësi nuk tradhtoj në jetë. I dua njerëzit me të cilët jetoj dhe bashkëpunojë. Kështu që edhe në bashkëpunimet muzikore, nëse një kompozitor më pëlqen, edhe kur ai nuk bën një material të mirë, unë përpiqem maksimalisht për ta nxjerrë atë mirë", u shpreh Rovena.

Nuk dihen ende arsyet e ndarjes mes Rovenës dhe Eltionit, por dyshja e ka hequr njëri-tjetrin edhe nga Instagrami.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 08/12/2019 - 17:40

Një lajm i trishtë vjen nga bota e muzikës, ku raportohet se reperi i famshëm Juice WRLD është ndarë nga jeta.

Postuar: 08/12/2019 - 14:41

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj po shijojnë pushimet në alpet e Zvicrës.

Postuar: 08/12/2019 - 11:12

Këngtarët Era Rusi dhe Ylli Baka kanë publikuar këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit duke

Postuar: 08/12/2019 - 10:37

Fituese e kompeticionit “Kënga Magjike” u fitua nga këngëtarja Eneda Tarifa, me këngë

Postuar: 08/12/2019 - 10:24

Këngëtarja Genta Ismajli ka konfirmuar lidhjen me biznesmenin turk i quajtur Husen.

Postuar: 07/12/2019 - 23:52

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituesja e festivalit “Kënga Magjike 2019”.Pas votimit

Postuar: 07/12/2019 - 23:43

Fifi është një ndër pretendetet kryesore për të fituar çmimin e parë në “Kënga Magjike&rdqu