Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin gjatë natës Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Dy lëkundje të forta tërmeti godasin
x

Gossip

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për shtatzëninë dhe iu bën publikisht një premtim të gjithë fansave të saj: Vdiqa, po ma kërkojnë të gjithë! (FOTO)

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për

Olta Gixhari pak ditë më parë konfirmoi lajmin e bukur se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë. Aktorja postoi një foto nga pushimet e vitit të kaluar ku shfaqej me partnerin, të cilit ia kishte mbuluar fytyrën duke e puthur e përqafuar.

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për

Ditën e sotme aktorja ka postuar në Instagram një foto gjatë një udhëtimi me makinë dhe shkëlqen nga nuri i shtatzënisë. Në përshkrimin krah fotos, Olta i falenderon të gjithë për urimet dhe premton se së shpejti do postojë një foto ku tregon barkun.

 

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për

"Faleminderit me zemer per gjithe urimet tuaja,ma keni bere edhe me te embel pritjen e bebushit tim. Shume shpejte do postoj nje foto(modeste) me barkaluq, se vdiiiqaa po ma kerkojne te gjiiithe. Ps- une vazhdoj bej seksin neper foto e? nuk heq dore. Ju dua, zemra mal", shkruan Olta.

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për

Fakti që aktorja ka përmendur fjalën bebush të gjithë kanë menduar se ajo po pret një djalë. Mirëpo Olta e ka mohuar këtë në një postim tjetër ku shkruan se nuk e ka zbuluar akoma gjininë.

Olta prej kohësh po jeton në Spanjë, aty ku ndodhet edhe partneri i saj.

“Unë vazhdoj bëj s*ksin...”, Olta Gixhari flet për

Më të lexuarat