BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Gossip

Upss! 'Shkak' dënimi nga "Vëllai i Madh"/ A ndodhi puthja “e shumëpritur” mes Kiarës dhe Luizit?

Upss! 'Shkak' dënimi nga "Vëllai i Madh"/ A ndodhi

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë së Big Brother Vip, madje në një episod të fundit u duk sikur “momenti i madh” ndodhi. Por, jo puthja ende nuk ka ardhur.

Dyshja sërish ka tentuar disa herë edhe sot të puthen në buzë, por Kiara ende nuk vendosi për këtë hap në marrëdhënien e tyre. Episodi ndodhi pas dënimit të Vëllait të Madh, ku banorët nuk duhet të flasin për shkak se Armaldo u hodh në pishinë me gjithë mikrofon. Tentimi për t’u puthur në buzë ka ndodhur në dhomën e gjumit, ku edhe banorët e tjerë duket se mezsi e presin këtë moment, që nuk ndodhi ende.

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë kthyer në kryefjalën e të gjitha mediave, tema kryesore e çdo grupi dhe biseda e çdo tavoline.

Si fansa të mëdhenj të dramave e dashurisë, shqiptarët vdesin të shohin etapat e lidhjes së një çifti e të komentojnë nga pak (ose shumë) lëvizjet e tyre. Rrjetet sociale janë të mbushura me opinione e komente për Kiarën e Luizin, ndërsa për lidhjen e tyre i merret “mendim” të tjerëve. (Domosdo, kështu është kur je VIP në Shqipëri :p)

Tek një pyetësor për mendimin që kishin njerëzit për rrëfimin e jetës së Luizit, “Iconstyle” vuri re komentin e hallës së Kiarës, që s’duket “fanse” fort e madhe e konkurrentit e rrjedhimisht as e lidhjes së tyre. Hallës së Kiarës, historia e jetës së Luizit i duket e rregulluar siç ai do vetë.

Sigurisht, halla e Kiarës nuk përfaqëson të gjithë familjarët e saj mirëpo të mos harrojmë se po shtohen personat që s’janë dhe shumë ‘dakord’ me këtë romancë që po nis.