Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

“Urgjente është zhdukja e këtyre klyshëve të ku*vave”, i bllokojnë profilin pas gjuhës së ashpër për shembjen e Teatrit, prezantuesja e njohur nuk përmbahet: Do thyeni kokat tuaja!

“Urgjente është zhdukja e këtyre klyshëve të

Prezantuesja Inida Gjata, e njohur për publikun si Zhaku, së fundmi ka folur pa doreza edhe për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Megjithëse prej vitesh jeton në Gjermani, Zhaku përmes postimeve në profilin e saj në “Facebook”, ajo ka reaguar me tone të ashpra në lidhje me shembjen e Teatrit.

“Njerez, prioriteti eshte te zhduken kta klysha ku rvash. Teatri bohet pastaj. Urgjente eshte zhdukja e ktyre urgjent! Per ate ti mblidhni firmat, per zhdukjen e ktyre te behen protestat. Njerez fokusohuni ne thelbin e problemit. Ky ka ncer nuk zhduket me perkedhelje miq!”- ishte një ndër reagimet.

Por pas gjuhës së ashpër kundër qeverisë dhe njerëzve në pushtet, sot Zhaku nuk ka mundur që të publikojë në median e saj sociale, për shkak të raportimeve të shumta në Facebook.

Megjithatë Zhaku me ndihmën e një inxhinieri ka mundur që ta rimarrë faqen e saj ndërkohë që ka paralajmëruar se ato që e raportojnë do të thyejnë kokat e tyre.

“2800 raportime, bllokuan faqjen time ne FB sot miq te dashur dhe une nuk mund te postoja sot asnje status. Por Zoti, sa ti shton ” armiqte” aq ti shton dhe miqte dhe fale angazhimit vullnetar e te menjehershem te nje Ing. emrin e te cilit e kam sekret se eshte 007 im kunder censures se pushtetit, faqja u lirua. Nese e raportoni prape, une prape do e liroj, pra mos i hyni luftes me mua se sic po e shihni, do th yeni kokat tuaja.”- shkruan Zhaku.

Më të lexuarat