BREAKING NEWS

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në duar

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në
x

Gossip

"Urime çika jonë!"/ Kë ka uruar publikisht Majlinda Bregu?

"Urime çika jonë!"/ Kë ka uruar publikisht Majlinda

Ish-ministrja Majlinda Bregu ka përshëndetur dhe uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy.

 
Përmes një fotoje të saj në Instagram, Bregu ka shkruar disa fjalë zemre për Duan e cila po na bën krenarë çdo ditë e më shumë:
 
“Urime çika jonë! Urime @dualipa!!! Krenare për ty që i prezanton këtë histori suksesi gjithë botës”.
 
Artistja jonë fitoi në kategorinë “Kënga më e mirë ritmike”, për këngën e saj të suksesshme “Electricity”, në bashkëpunim me Mark Ronson dhe Diplo dhe në kategorinë “Artistja e re më e mirë”.