BREAKING NEWS

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që aplikon ushtria amerikane për të zbular personat e infektuar nga COVID-19

'Testi i uthullës', mësoi si funksionon taktika që
x

Gossip

Ushtria doli në rrugë për të ndalur lëvizjet, reagon Flori Mumajesi dhe i bën apelin të fortë shqiptarëve: A mos duhet të...