BREAKING NEWS

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e njohur Luan Dacin

Gjykata e Posaçme merr vendimin final, dënon me burg ish-gjyqtarin e
x

Gossip

Vajza e ish-deputetes së PD-së flet hapur për jetën private, bën publike lidhjen e saj të dashurisë

Vajza e ish-deputetes së PD-së flet hapur për jetën private,

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Dedës, modelja Ada Deda ishte e fundmi e ftuar në emisionin "Glamour Zone". Si rrallëherë, ajo foli rreth jetës së saj private.

Ada zbuloi se është në një lidhje dashurie, mirëpo nuk e zbuloi identitetin e partnerit.

"Kam vendosur të mos bëj publike asgjë në rrjetet sociale, sepse është më mirë. Besoj shumë dhe te këto bestytnitë, larg syrit të keq", u shpreh modelja.

Vajza e ish-deputetes së PD-së flet hapur për jetën private,

Më të lexuarat