BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Gossip

“Vajza e keqe e showbizit”, moderatori i njohur shqiptar flet për ish-të dashurën e tij të famshme

“Vajza e keqe e showbizit”, moderatori i njohur shqiptar flet

Disa muaj më parë, moderator Ermal Peçi dha një intervistë, ku foli për një ish të dashur të famshme dhe u shpreh se me të ishte ndarë, pasi vajzat e ekranit nuk janë aq të mira sa duken. Por gjatë gjithë kësaj kohe ai nuk pranoi të zbulonte identitetin.

Së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, Ermali dha disa detaje të mëtejshme për vajzën e shumëpërfolur.

Ester Bylyku: Unë u bëra shumë kurioze për të ditur emrin e vajzës që ke qenë i lidhur. Thjesht po ta them (qesh)

Ermal Peçi: Për shembull, ti nuk e ke patur asnjëherë në program atë vajzën.

Ester Bylyku: Është këngëtare?

Ermal Peçi: Jo!

Ester Bylyku: Modele?

Ermal Peçi: Është edhe modele.

Ester Bylyku: Është aktore?

Ermal Peçi: Jo.

Ester Bylyku: Ka qenë në Big Brother?

Ermal Peçi: Jo, jo, nuk ka qenë.