Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vajza e ministrit shqiptar feston ditëlindjen, s’do i besoni syve kur të shihni tortën e çuditshme (FOTO)

Postuar: 15/11/2018 - 15:33

Ajo është dalluar që më herët për bukurinë dhe tiparet e rregullta. Para 3 viteve u përzgjodh edhe në kopertinën e një reviste italiane.

Aleksia, quhet vajza e deputetit Niko Peleshi. Aleksia, tashmë është rritur dhe ka festuar 17-vjetorin  me miqtë e saj më të afërt.

Bukuroshja është mjaft aktive në Instagram, ku publikon foto të shpeshta nga jeta e saj.

Së fundmi, ka publikuar fotot e ditëlindjes dhe të një surprize që i bënë mikeshat.

Në tortë ishte e printuar një foto e Ardi Daullexhiut, i cili njihet si një personazh kryesor për memet në Instagram. Famën e mori në emisionin”Zonë  e lirë”, sepse ishte në kërkim të një nuse.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/02/2019 - 19:24

Ajo ka festuar suksesin më të madh në karrierë kur rrëmbeu dy çmime Grammy javën e kaluar ndërsa, Dua Lipa ka vazhduar ecurinë e saj të jashtëzakonshme të suksesit duke zbuluar personalisht statujën e saj prej dylli

Postuar: 18/02/2019 - 19:12

Përpara se të martohej me Meghan Markle, Princ Harry njihej si mistreci i familjes mbretërore.

Postuar: 18/02/2019 - 18:45

Ndërkohë vetëm pak javë më parë, u zbulua se Arbana dhe bashkëshorti i saj, Ardit Kore, i kishin

Postuar: 18/02/2019 - 16:27

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private de familjen ta

Postuar: 18/02/2019 - 11:55

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Eli Fara dhe Aurela Gaçe, janë padyshim dy nga zërat

Postuar: 18/02/2019 - 08:16

Luana dhe Krenari janë prej më shumë se 3 vitesh së bashku e megjithatë lidhjen e tyre kanë prefe

Postuar: 18/02/2019 - 07:39

Është munduar që gjatë gjithë kohës ta mbajë të fshehtë.