BREAKING NEWS

“Ky është problem”, Artan Hoxha zbardh detaje nga videoja ‘bombë’ që disponon për zyrtarin e lartë: E kanë kapur 'mat' duke...

x

Gossip

Vajza e Niko Peleshit publikon librin e ri, ‘habit’ ndjekësit me deklaratën: E kam shkruar në moshën...

Aleksia Peleshi, vajza e ish-zv.kryeministrit Niko Peleshi ka publikuar lirbrin e saj të parë.“Epiphany” quhet libri i ri me poezitë e Aleksias, për të cilin ajo ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka treguar më shumë rreth vetes dhe përmbajtjes së tij.


“Me Rudina Magjistarin për të folur për librin "Epiphany" dhe për të zbuluar pak më shumë nga vetja ime”, shkruan Aleksia, ndërsa një prej mikeshave të saj habitet dhe i thotë se ajo ka shkruar një libër që në moshën 20 vjeçare.

Mirëpo, Aleksia ia shton dhe më shumë habinë mikeshës së saj, duke i thënë se në fakt librin e ka shkruar që në moshën 16 vjeçare dhe e ka publikuar kur ka bërë 18.