BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x

Gossip

Vajza e Niko Peleshit tregon tatuazhin në plazh dhe të gjithë po thonë se i dedikohet Romeos

Vajza e Niko Peleshit tregon tatuazhin në plazh dhe të gjithë po

Prej disa muajsh në media po përflitet se Romeo Veshaj dhe vajza e Niko Peleshit, Aleksia janë në një lidhje. Dyshimet nisën kur ata postuan foto nga të njëjtat vende e më pas në një foto të Aleksias dallohej edhe Romeo. 

Sot 20-vjeçarja ka postuar në Instastory një video ku tregon tatuazhin në këmbë, ku shkruhet "R". Kaq u desh që të gjithë të aludojnë se ky tatuazh i dedikohet Romeos.

Burime për "iconstyle.al” kanë mësuar se lidhja e dyshes ka avancuar aq shumë, sa ata kanë nisur edhe të bashkëjetojnë.

Vajza e Niko Peleshit tregon tatuazhin në plazh dhe të gjithë po

Më të lexuarat