BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Gossip

Vajza e Ornella Muttit del siç e ‘ka bërë nëna’, nuk le vend për imagjinatë, nxjerr videon nudo

Vajza e Ornella Muttit del siç e ‘ka bërë

Vajza e aktores së famshme italiane, Ornella Muti njihet për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale.

Dhe Naike Rivelli nuk ka ndërmend të ndalet pavarësisht kritikave.

Së fundmi, ajo ka realizuar një video nudo ndërsa qëndron e izoluar në karantinë.

Në video e publikuar aktorja shfaqet tërësisht e zheshur ndërsa mbullon pjesët intime me një paruke.

Ajo duket mjaft seksi dhe nuk le vend për imagjinatën duke nxjerr në pah asetet e saj.

Rivelli në fillim të klipit mbulon gjoksin e saj dhe thotë: “Faza 3”. Më pas pamja ndryshon dhe ekspozon tërësisht të pasmet e saj.

Dhe paritmas kthehet duke treguar gjoksin dhe mbulon pjesët intime me paruke e bërtet: “Zohan “.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fase 3 : Zohan #zohan #adamsandler #quarantine #naikerivelli #ricrescita #pelo #pelosa #italia #fase3 #estetica #quarantena @ornellamuti @diegopadula

A post shared by Naike Rivelli (@naikerivelli) on

 

Më të lexuarat