Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vajza e tyre mbush 1 vjeçe, Besi dhe Xhensila organizojnë festën madhështore (Foto)

Postuar: 12/07/2019 - 22:33

Sot vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, Ajka mbush një vjeç, event për të cilin prindërit e saj i kanë organizuar një festë. Xhensila dhe miqtë të tjerë të ftuar kanë postuar foto apo video nga festa e ditëlindjes të së voglës.Por ajo që vihet re janë detajet, vendi i mbushur me tollumbace, slogani hyrës: Ajka qumështorja etj. Sa i përket tortës, nga çifti nuk pritej gjë tjetër.

Ajo ka formën e një ferme dhe jashtë saj është një lopë, disa zogj dhe kafshë të tjera.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/07/2019 - 11:05

Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara e cila me tipin e saj e drejtpërdrejt dhe batutat e shumta ka bërë për vete publikun.

Postuar: 19/07/2019 - 09:23

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit,

Postuar: 19/07/2019 - 08:49

Ditët e fundit në shtypin rozë është përfolur për një largim të mundshëm të Ermal Mamaqit nga Tv

Postuar: 18/07/2019 - 23:52

Kylie Jenner, miliarderja më e re në listat e njerëzve më të pasur, motra më e vogël e familjes s

Postuar: 18/07/2019 - 23:33

 Blendi Fevizu ka gati 20 vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe tashmë ka krijuar një i

Postuar: 18/07/2019 - 22:12

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka dhënë një këshillë të vlefshme për të gjithë ndjekës

Postuar: 18/07/2019 - 21:06

Ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula, është ndarë nga bashkëshorti i s