BREAKING NEWS

E bujshme! Mjekët izraelitë zbulojnë ilaçin kundër diabetit

E bujshme! Mjekët izraelitë zbulojnë ilaçin kundër
x

Gossip

Vajza e tyre mbush 1 vjeçe, Besi dhe Xhensila organizojnë festën madhështore (Foto)

Vajza  e tyre mbush 1 vjeçe, Besi dhe Xhensila organizojnë

Sot vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, Ajka mbush një vjeç, event për të cilin prindërit e saj i kanë organizuar një festë. Xhensila dhe miqtë të tjerë të ftuar kanë postuar foto apo video nga festa e ditëlindjes të së voglës.Por ajo që vihet re janë detajet, vendi i mbushur me tollumbace, slogani hyrës: Ajka qumështorja etj. Sa i përket tortës, nga çifti nuk pritej gjë tjetër.

Ajo ka formën e një ferme dhe jashtë saj është një lopë, disa zogj dhe kafshë të tjera.