Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vajza e vogël e Donald Trump, pushime në Kapri të Italisë

Postuar: 17/07/2017 - 14:11

Vajza e vogël e Presidentit Donald Trump duket se ka filluar pushimet e saj luksoze.

Tiffany është fotografuar së fundmi në Kapri të Italisë.

Tiffany ndodhet në brigjet italiane së bashku me nënën e saj, ish-bashkëshorten e Trump, Marla Maples.

Fotot janë kapur teksa ato qëndronin së bashku mbi një jaht luksoz, ndërsa shoqëroheshin edhe nga agjentë të shërbimeve sekrete, shkruan “Daily Mail.”

Prej 3 javësh, Tiffany është duke udhëtuar nëpër Europë me të dashurin e saj, por në Kapri ai nuk është parë. 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 24

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/04/2018 - 13:14

Madonna ka humbur betejën ligjore për të ndaluar daljen në ankand të një letre dashurie, që ish i dashuri i saj, Tupac Shakur i kishte shkruar dikur.

Përveç letrës janë edhe disa sende të tjera personale, ndër to kaseta dhe një krehër, ku gjenden qime flokësh të këngëtares së njohur.

Postuar: 26/04/2018 - 12:32

 Princesha e Kembrixhid dhe Princi Williams kanë dalë nga qendra spitalore ku erdhi në jetë djali i familjes mbretërore. 
 

Postuar: 26/04/2018 - 12:22

Irgen Çela është është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Postuar: 26/04/2018 - 11:41

Shpesh na ka mahnitur me bukurinë e saj. Këtë gjë, bukuroshja shqiptare Rashele ka bërë përmes publikimit të fotografive në Instagram. 

Postuar: 26/04/2018 - 11:24

Paris Jackson njihet për karakterin e saj të shkujdesur, por sjelljet e saj po i tejkalojnë limitet.

Postuar: 26/04/2018 - 11:14

Fotografia e një gruaje spanjolle po bëhet virale në rrjetet sociale dhe kjo për një arsye të çuditshme.

Postuar: 26/04/2018 - 10:48

Moderatoja Einxhel Shkrira, ka qenë e ftuar në emisionin Top Show, ku temë ka qenë: Sa herë duhet të biem në dashuri.