BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Gossip

(VIDEO) Vajza modele e ish-deputetes së njohur të PD flet pa ‘doreza’ për jetën private dhe për djemtë e socialistëve: Më ngacmojnë, njëri kishte të dashurën xheloze...

(VIDEO) Vajza modele e ish-deputetes së njohur të PD flet pa

Vajza bukuroshe e ish deputetes së Partisë Demokratike në vend ka folur për jetën e saj private. Ada Deda, gjatë një interviste ka reaguar për ngacmimet që i bëjnë në rrjetet sociale.

Ajo ka treguar se ngacmime i kanë bërë dhe djemtë e politikanëve socialistë. E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, modelja bukuroshe ka treguar rastin e një djali që e ngacmonte dhe për 3 vite i kishte bërë bllok sepse kishte të dashurën xheloze.

“Ngacmime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish (qesh)”, u shpreh Ada Deda.

Më të lexuarat