Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vajza seksi e motit “tërbon” ndjekësit, kush është bukuroshja që e mban “larg shiun” edhe këtë të shtunë

Postuar: 20/04/2019 - 10:59

Ajo konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë. Është fjala për Sol Perez, e cila vazhdimisht “ngacmon” imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë në profilin e “Instagram”-it.

Sol Perez10

25-vjeçarja seksi, me format e saj bombastike e mban “larg shiun” edhe këtë të shtunë. Ajo i “tërbon” fansat me postimet e shpeshta që bën në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni fotografitë e mëposhtme:

Sol PerezSol Perez8Sol Perez1Sol Perez6

sol perez la
Sol Perez2

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:31

Gaz Paja do martohet së shpejti, ndërkohë bashkëshortja e tij e ardhshme sapo e bëri festën e beqarisë

Postuar: 26/05/2019 - 18:16

Këngëtari i njohur shqiptar Gena ka qenë i ftuar pasditen e sotme në 'E diell'.

Postuar: 26/05/2019 - 18:02

Në media qarkullojnë fjalë se këngëtari i njohur Butrint Imeri është në një marrëdhënie me modera

Postuar: 26/05/2019 - 15:56

Reperi i njohur Stresi po qëndron në qeli prej 7 muajsh për shkak të problemeve ligjore.

Postuar: 26/05/2019 - 14:39

Jim Belushi është padyshim një prej aktorëve më të njohur me origjinë shqiptare në Shtetet e Ba

Postuar: 25/05/2019 - 23:38

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Flaka Krelani dhe motra e saj, komentatorja e parë sporti

Postuar: 25/05/2019 - 22:41

Qëndresa Krelani e njohur si Qeqa është komentatorja e parë shqiptare në historinë e futbollit sh