Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Vajzat shkulin krevatin për mua”, pas deklaratës së bujshme, këngëtari i njohur shqiptar na prezanton me 'Nusen' (VIDEO)

Postuar: 08/11/2019 - 14:49

Shpat Kasapi prej vitesh mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit. Deklarata e tij e fundit bëri bujë kur ai ishte i ftuar në "E diell". Shpati u shpreh se vajzat dikur për të shkulnin flokët ndërsa sot krevatin.

Kur vjen puna për të zbuluar më shumë për jetën private, Shpati tregohet shumë hermetik. Këngëtari po fokusohet më shumë tek karriera dhe së fundmi ka prezantuar 'Nusen', këngën e tij më të re.

Tekstin e këngës e ka shkruar Kreshnik Avdiu, orkestrimin Ardian Kastrati dhe Shpati e ka publikuar këngën me një videoklip të mbushur me modele që kërcejnë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2019 - 13:56

Ajo gjithmonë ka vënë para çdo gjëje familjen, duke shmangur probleme dhe polemika me ish bashkëshortin e saj, portierin e njohur italian, Gigi Buffon. Po flasim për

Postuar: 22/11/2019 - 13:43

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është e angazhuar këto ditë me librin &quo

Postuar: 22/11/2019 - 12:53

Dy këngëtarët e njohur, Mozzik dhe Loredana pushtuan mediat rozë me ndarjen e tyre të papritur.

Postuar: 22/11/2019 - 12:30

Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj edhe pse tashmë i ka bërë

Postuar: 22/11/2019 - 11:08

Kunata e Liam Hemsworth, Elsa Pataky, ka folur troç për lidhjen e aktorit dhe është shprehur se a

Postuar: 22/11/2019 - 09:45

Këngëtari Aleksandër Gjoka ishte i ftuar në ditëlindjen e Endri Priftit.