BREAKING NEWS

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e shtëpisë (Emri)

Arti në zi/ Aktori i njohur gjendet i varrosur në kopshtin e
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga inertet dhe uji (Video)

"Çmendet" moti/ Përmbytet Tirana, rrugët mbulohen nga
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Humb jetën nga kanceri gazetarja e njohur (Emri+Foto)
x
BREAKING NEWS

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe stuhi e pazakontë shiu (Video)

"Çmendet" moti në Tiranë, shkarkime elektrike dhe
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në PD, ja vendimi që duhej të merrte kur Berisha u shpall 'non grata'

Lulzim Basha tregon se çfarë do të bënte ndryshe në
x
BREAKING NEWS

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e rëndësishme për qytetarët

A do të ketë protesta? Lulzim Basha bën thirrjen e
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha

Lulzim Basha reagon ndaj akuzave të bëra nga Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga PD-ja

Lulzim Basha tregon arsyet e rikthimit pas dorëheqjes së Alibeajt nga
x

Gossip

“Vajzat të mbajnë në pëllëmbë të dorës”/ Luizi zbulon planin që ka me Kiarën pas daljes nga BBV: Do të bëjmë 5 çapaçula, do i doja... (VIDEO)

“Vajzat të mbajnë në pëllëmbë të

Teksa Kiara ndodhet jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, Luizi thur ëndrra për jetën që çifti do të kenë pas përfundimit të lojës.

Në një bidesë me banorët e tjerë, Luizi tha se do donte të bënte tre fënjë me Kiarën. Ai tha se idealja për të janë tre vazja, pasi sipas tij vajzat i mbajnë prindërit në pëllëmbë të dorës.

Luizi: Sa të dal do gjej një punë. Kiara 27 unë 37. Do i bëjmë fëmijët me diferencë 2 vite. Tre fëmijë është idelja. Do i doja të treja vazja, sepse vajzat të mbajnë në pëllëmbë të dorës.