BREAKING NEWS

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi të ardhurat dhe gjendja ekonomike shkaktojnë debate të forta në Kuvend, opozita akuza qeverisë për mungesë transparence dhe shpopullimin e vendit

Fondet për rindërtimin pas tërmetit, ligji për tatimin mbi
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i bashkisë së Bulqizës

EMRI/ Arrestimi i Lefter Allës nga SPAK, zgjidhet kryetari i ri i
x
BREAKING NEWS

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po punojmë për...

Po Adriatik Llalla ka marrë azil politik? Kreu i SPAK zbardh detajet: Po
x
BREAKING NEWS

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha vijon garën për zgjedhjet e 14 majit, Celibashi kërcënon me sanksione ata që abuzojnë me simbolet e PD

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Alibeajt, koalicioni Meta-Berisha
x
BREAKING NEWS

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top Channel'? E zbulon Altin Dumani dhe bën paralajmërimin e fortë

Do përfshihet SPAK në hetimet për sulmin ndaj 'Top
x
BREAKING NEWS

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e administratës dhe 2 hapat që do ndiqen për të bërë realitet këtë premtim, zbardhen detajet

Ja si do bëhet rritja e pagave për punonjësit e
x
BREAKING NEWS

“Duhet të gjendet pronari”/ Dumani zbardh prapaskenat e hetimeve për inceneratorët

“Duhet të gjendet pronari”/ Dumani zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Thellohet hetimi për Ahmetajn/ Reagon kreu i SPAK për çështjen e nxehtë dhe tregon lëvizjen që pritet shumë shpejt për Arben Ahmetajn: Janë gjetur prova në vilat e kontrolluara

Thellohet hetimi për Ahmetajn/ Reagon kreu i SPAK për
x

Gossip

Vazhdon horrori i Amosit, pas kërcënimeve për Luizin, shfrenon imagjinatën edhe për Kiarën dhe Efin: Ishalla merr flakë dhe t'i marrim zvarrë nga flokët (VIDEO)

Vazhdon horrori i Amosit, pas kërcënimeve për Luizin, shfrenon

Amos u bë kryefjalë e lajmeve kur u shpreh për Luizin se jashtë do ta çonte në mal dhe atje do e zhvishte lakuriq. Nga kjo publiku u shokua.

Amosi nuk ndalet, mbrëmë në dasmën lojë midis Luizit dhe Kiarës, ai zgjodhi të mos shkojë dhe nga kolltuku i oborrit të lëshojë helmin e tij që bën për të qeshur vetëm Dea Mishelin.

Kur Luizi po digjte shaminë e beqarit, Amosi thotë:”Ishalla merr flakë”dhe pastaj përmend sikur pishina te ishte me benzinë.
Kjo ka shkaktuar të qeshura tek Dea por njerëzit në internet janë shokuar duke shpërndarë videon.

Edhe në sallon në prani të Deas dhe Teas ai shprehet për Kiarën dhe Efin sikur ti ngrinin zvarrë nga flokët.

Ndiqni videot:

Më të lexuarat