Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Vazhdon të jetë e lidhur me djalin e Jozefina Topallit? Eva Murati e sqaron një herë e mirë

Postuar: 20/11/2019 - 22:53

Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh përflitet se janë në një lidhje dashurie mes tyre. Në rrjet u përhapën foto të dyshes dhe më pas ata vetë nisën të publikonin foto me njëri-tjetrin.

Mirëpo, vitin e kaluar në media u përhap lajmi se pas 8 vitesh bashkë, çifti i kishte dhënë fund lidhjes.

Eva vendosi të mos prononcohej lidhur me këto lajme dhe përgjigjet e saj ishin tepër diskrete, duke i lënë të gjithë kuriozë të dinin ç’ndodh tashmë me jetën e saj private.

Mirëpo, ajo ka vendosur të na sqarojë njëherë e mirë gjithçka ditën e sotme. Eva ka vendosur statusin e saj “në një lidhje” në Facebook, duke konfirmuar kështu marrëdhënien për të cilën prej kohësh po përflitej.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 06/12/2019 - 14:11

Këngëtarja e muzikës pop Madonna anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësore dhe askush nuk dinte më shumë për këtë gjë.

Postuar: 06/12/2019 - 14:04

Moderatorja e emisionit "Wake up", Ori Nebijaj në një intervistë për revistën "Cla

Postuar: 06/12/2019 - 13:16

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ishte e ftuar dje në “Ftesë në 5” ku tregoi si e

Postuar: 06/12/2019 - 12:52

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Renato Mekolli, shefi i famshëm i kuzhinës ka vendosur të larg

Postuar: 06/12/2019 - 12:46

I ftuar në emisionin “Rreze Dielli” aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka treguar se po

Postuar: 06/12/2019 - 11:25

Modelja shqiptare Niki Delijorgji shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer m

Postuar: 06/12/2019 - 10:14

Moderatorja, Elita Rudi me anë të një videoje ka ndarë me ndjekësit në ‘Instagram’ po