BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Gossip

Vdekja tragjike e aktorit dhe bashkëshortes së tij në SHBA, moderatorja e njohur shqiptare i prek të gjithë me dedikimin e saj: Derdha lot për humbjen e 3 jetëve! Mik do mbahesh mend gjithmonë për...

Vdekja tragjike e aktorit dhe bashkëshortes së tij në SHBA,

Ngjarja e rëndë në Nju Jork, ku humbën jetën tragjikisht aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij shtatzënë ka tronditur mbarë opinionin publik.

Për këtë ditë më parë reagoi miku i tij më i mirë aktori i njohur i Portokallisë Irgen Cela.

Por së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në Insta Story edhe moderatorja shqiptare Ester Bylyku.

“Njiheshim pak, ama mjaftoi që të derdhja lot pas lajmit të humbjes së 3 jetëve, tëndes dhe bashkëshortes shtatzënë! U prehsh në paqe mik, do mbashesh mend gjithmonë për të qeshurat që dhuroje”, ka shkruar në Instastory Ester Bylyku.

Vdekja tragjike e aktorit dhe bashkëshortes së tij në SHBA,

Më të lexuarat