BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD-së, Paloka nxjerr mediat jashtë

Çfarë ndodhi në Mbledhjen e Këshillit Kombëtar
x
BREAKING NEWS

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Janë të përfshirë edhe grupe nga Rusia dhe Serbia, ja pse Rama ua fsheh informacionet qytetarëve

“Sulme kibernetike në Shqipëri, Berisha plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të organizohen primaret në PD

Mbledhja e Këshillit Kombëtar, zbardhet dokumenti, ja si do të
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por unë të vras me gurë”, Lorenc Vangjeli: Nën maskat e policëve, portreti i çdo shqiptari mosmirënjohës

Arrestimi i doktorit të Traumës/ “Ti më ndihmove, por
x
BREAKING NEWS

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Fondet nga Rusia/ Mbyllet mbledhja e kryesisë së PD, ja
x
BREAKING NEWS

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”, Artan Hoxha ngre shqetësimin e madh për Shkodrën: Nuk është vetëm krimi!

“Nëse nuk merren masa, të presim vetëm viktima”,
x
BREAKING NEWS

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA përfundon në SPAK

Hetimet për kompleksin “Partizani”, ish-drejtuesi i Komandos FA
x

Gossip

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa shenja jete në dhomën e tij/ Ish-bashkëshortja shokohet nga lajmi dhe bën dedikimin prekës me fjalët e Nënë Terezës (FOTO)

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Ish-bashkëshortja e Darius Campbell Danesh, Natasha Henstridge, është shprehur pa fjalë teksa ka marrë pjesë në homazhet për yllin e Pop Idol pas vdekjes së tij tronditëse.

Këngëtari u gjet i vdekur në moshën 41-vjeçare në dhomën e tij të banesës në SHBA në Rochester, Minesota, më 11 gusht – edhe pse shkaku i vdekjes mbetet i panjohur.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Aktorja kanadeze, e martuar me këngëtarin nga viti 2011 deri në vitin 2018, theu heshtjen e saj teksa ndau një sërë fotosh në një postim prekës në Instagram.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Krahas imazheve nga koha e tyre së bashku, Natasha shkroi: “Kam gjetur paradoksin që nëse dashuron derisa të dhemb, nuk mund të ketë më lëndim – Vetëm më shumë dashuri – Nënë Tereza.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Nuk kam fjalë Darius… vetëm Dashuria Dashuria Dashuria.”

Në foton e pare, Natasha dhe Darius shiheshin duke pozuar përballë një perëndimi të diellit.

Një tjetër foto tregonte dyshen me dy djemtë e saj Tristan River, 23 vjeç dhe Asher Sky, 21 vjeç, për të cilin Darius ishte njerku.

Çifti, i cili filloi të takohej në vitin 2004, u martua në vitin 2011 në San Ysidro Ranch në Santa Barbara, Kaliforni, por më vonë paraqiti kërkesë për divorc në 2013.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Pas një pajtimi të shkurtër në vitin 2016, divorci i tyre u finalizua në vitin 2018. Ai më parë i tha Scottish Herald: “Ajo marrëdhënie sigurisht nuk ishte pa ulje-ngritjet e saj. Gjatë 12 viteve, ne u ndamë shumë herë dhe patëm një periudhë prej gjashtë muajsh.’

“Shpesh ishte një lidhje në distancë. Kjo në vetvete ishte një përvojë e mahnitshme, por e dhimbshme. Kur e doni dikë, dëshironi të jeni me të.’

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Çifti nuk pati kurrë fëmijë, megjithëse Darius e shijoi rolin e tij si njerku i Tristan River dhe Asher Sky, djemtë të cilët ajo i ndan me ish-burrin Damian Chapa.

Lajmi për vdekjen e Darius erdhi vetëm disa javë larg një turneu ribashkimi me ish-bashkë yjet e tij.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Familja e Darius shkroi në një postim në Tëitter duke njoftuar lajmin të martën: “Me pikëllim të madh njoftojmë ndarjen nga jeta të Darius Campbell Danesh.

“Darius u gjet pa ndjenja në shtrat në dhomën e tij të apartamentit në Rochester, Minesota dhe u shpall i vdekur pasdite nga zyra e ekzaminuesve mjekësorë lokalë.”

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa

Policia ka thënë se nuk ka “asnjë shenjë të qëllimit apo rrethanave të dyshimta” deri më tani, ndërsa ata presin raportet toksikologjike ndërsa hetojnë vdekjen e yllit të ndjerë të Pop Idol.

Vdekja tronditëse e këngëtarit të njohur që u gjet pa