BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Vdiq Madona, apo Maradona? Në këtë shtet po ndodh lëmshi i madh! Ja çfarë shkruan Daily Mail

Vdiq Madona, apo Maradona? Në këtë shtet po ndodh lëmshi i

Australianët kanë ngatërruar legjendën e futbollit Maradona me divën e pop-it, Madona, pas lajmit të hidhur të vdekjes së argjentinasit, ditën e djeshme.

Në rrjetet sociale u panë shumë “RIP MADONNA”, pasi fansat lexuan keq emrin e 60-vjeçarit argjentinas, shkruan Daily Mail.

Vdiq Madona, apo Maradona? Në këtë shtet po ndodh lëmshi i

Maradona ndërroi jetë si pasojë e një arresti kardiak në shtëpinë e tij në Tigre të Argjentinë, pak ditë pasi doli nga spitali. “El Pibe De Oro” iu nënshtrua para pak ditësh një ndërhyrjeje kirurgjikale në tru.

Vdiq Madona, apo Maradona? Në këtë shtet po ndodh lëmshi i

Vdiq Madona, apo Maradona? Në këtë shtet po ndodh lëmshi i