BREAKING NEWS

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e menjëhershme dhe del me deklaratën ‘bombë’: I akuzuari kryesor është Sali Berisha. Ja çfarë fshihet pas vendimit

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e
x

Gossip

Vëllai i tij martohet, por shikoni si duket çifti i i famshëm Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranë njëri-tjetrit