BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x
BREAKING NEWS

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në gjykatë PD-në, ja çfarë do ndodhë me “Foltoren” pas gjykimit të Apelit

Avokati i PD Indrit Sefa sqaron detajet se si Berisha e ka humbur në
x

Gossip

Vendi i fshehtë! Iliri zbulon ku ka pirsing, banorët vihen në siklet, Beniada: Lam nam fare!/ Arbana çuditet dhe i bën pyetjen e drejtpërdrejtë balerinit: Aaa vërtet?

Vendi i fshehtë! Iliri zbulon ku ka pirsing, banorët vihen në

Sekreti që tërhoqi më shumë vëmendjen ishte i Ilirit, ku ai tregoi se ka një pirsing në një vend sekret dhe sot është zbuluar se ky person është Iliri.

I pyetur nga Arbana, Iliri tregoi vendin ku ka pirsing, duke shkaktuar shumë të qeshura teksa Beniada vazhdoi ta pyeste pasi nuk po e kuptonte.

DISKUTIMET:

Iliri: Duhet vërtetuar, por po jua them, kam pirsing tek “gishti i madh i këmbës”.

Arbana: Aaa vërtet?

Beniada: Ça pirsing është ky?

Arjola: Ça?

Iliri: Është pirsing special

Einxhel-Beniadës: Ta shpjegoj pastaj

Arbana: O i poshtër

Beniada: Aaaa

Arjola: E kape me vonesë Beniada

Beniada: Lam nam fare